Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Петра Яценка «Короткий путівник із галицького сексу» (Івано-Франківськ)

Дата події: 22.05.2015 18:00

Книгарня «Є» та літературна агенція «Піраміда» запрошують вас на презентацію книжки Петра Яценка «Короткий путівник із галицького сексу», яка відбудеться 22 травня.
Початок — о 18.00.

Новий роман Петра Яценка, автора «Львівської Саги», — це подорож углиб небесної Галичини із жінками, що спопеляють доторком і просвітлюють поглядом, безкорисливим коханням за гроші, магічною математикою.
Це історія безмежної самотності та палкої чуттєвості, вступ до сексуального краєзнавства. Іронічно-віталістична, а іноді сороміцько-плотська атмосфера цього роману нагадує дотепні та невульгарні еротичні фільми Тінто Брасса. Низка історій, покладених у їхню основу, могли розвиватися навіть у таких політичних чи історичних контекстах, коли, здавалося, було не до жартів чи сексу.
Зрештою, можна шукати чимало інших прихованих цитат і ремінісценцій із творами світової літератури, які безжально потрапили в інтертекстуальну топку Яценка, але нехай це буде полем діяльності для майбутніх читачів.
Важлива ознака цього твору – поєднання іронічного та сексуального, красивого та корисного, власне, напевно саме в цьому форматі цей роман вписується у досить тривалу літературну традицію ще з часів прози доби Відродження.
Презентуватиме книжку автор – Петро Яценко.

***

Адреса Книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31,
5-ий поверх.

Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»