Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки «ОУН бандерівці фрагмент діяльності та боротьби» (Київ)

Дата події: 21.09.2010 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на презентацію книги Святослава Липовецького «ОУН бандерівці фрагмент діяльності та боротьби», яка відбудеться 21 вересня.

Початок – 18.00.

«ОУН бандерівці фрагмент діяльності та боротьби» – початок культурологічно-просвітницького проекту «SERVUS». «Започатковуючи наш видавничий проект, ми хочемо передати привіт усім тим, хто Жив, Мріяв та Творив до нас. Віримо, що хоч час i минає, але пам'ять залишається», – пише в анотації до книги її автор та упорядник. Але повернемося до видання – у ньому, на 97 сторінках, вмістився короткий історичний виклад становлення, розвитку та діяльності Організації Українських Націоналістів (бандерівців).
Як наголошує Святослав, «ОУН є найлегендарнішою українською структурою, що впродовж понад восьми десятиліть провадить ефективну й жертовну боротьбу за здобуття та утвердження Української Самостійної Соборної Держави». Видання, яке, до слова, присвячене 70-річчю створення Революційного Проводу ОУН, складається із 20 розділів, щедро ілюстрованих світлинами з архіву автора, Центру національного відродження та Центру досліджень визвольного руху.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

5 відгуків

 1. Тарас

  Добра книжка, легко читається, матеріал цікавий як для пересічних читачів, так і для науковців.

  Шкода що мало сторінок і деякі періоди з діяльності визвольного руху подані побіжно...

  Раджу прочитати всім українцям і брати приклад з бандерівців!!!

 2. Дмитро

  Шкода, що презентація проходить о шостій годині нажаль не всі матимать змогу звільнитись дещо раніше з роботи щоб її відвідати. Але гадаю, що кожен має приділити час питанню визвольної боротьби нашої неньки. Тим паче, що вона продовжується. Щира вдячність автору та книгарні.

  Героям Слава!

 3. Владислав

  Моя родина буде :)

 4. Анна

  Чи не можна затримати початок хочаб на півгодини?

 5. Кішка Іван

  Там будуть цікаві доповідачі тому думаю це буде точно більше 30 хвилин, так що приходьте як зможете. До того ж Буде Кіпіані а він вміє цікаво розповісти про бандерівців.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»