Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Олєґа Панфілова «Розмова з «ватником» (Львів)

Дата події: 18.05.2017 18:30

Книгарня “Є” та видавництво “Мандрівець” запрошують на презентацію книги й автограф-сесію Олєґа Панфілова «Розмова з «ватником», яка відбудеться 18 травня. Початок – о 18.30. Модератор – Богдан Фенюк.

У цьому виданні, що є продовженням книжки “Антирадянські історії”, професор Державного університету Ілії (Грузія), публіцист Олєґ Панфілов продовжує пояснювати сучасний феномен – появу й існування на одній сьомій частині земної поверхні території держави Росії, в якій брехня є державною політикою, а вигадану історію видають як реальну. Зокрема, Панфілов розглядає формування унікальної істоти – “ватника” – носія “ватної ідеології”. Автор розповідає про цю ідеологію, що складається з культу особи, цензури і пропаганди, впевненості у “великодержав’ї” та “непереможності”. Ця книжка також і про події новітньої історії в Грузії, Україні, а тепер у Сирії, що стали можливими внаслідок великої політичної гри, яка вибудовується на ще одній рисі “ватника” – імперськості його мислення.

Олєґ Панфілов – професор Державного університету Ілії. У 2009–2012 роках – ведучий програм телеканалу «ПІК». Коментатор української служби «Радіо Свобода», лауреат гран-прі Міжнародного кінофестивалю “Образ віри” (1993), нагороджений призом “За свободу преси” Information Safety and Freedom, ISF (2009), кавалер грузинського Ордена Честі (2013). Автор і упорядник 35 книг, виданих у різних країнах, автор сценаріїв 8 фільмів, близько 4000 статей, опублікованих у різних країнах.

Адреса книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»