Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Олєґа Панфілова “Антирадянські історії” (Харків)

Дата події: 02.12.2016 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують на презентацію книжки Олєґа Панфілова «Антирадянські історії», яка відбудеться у п'ятницю, 2 грудня. Початок — о 18.30.

У книзі автора зібрано публікації кількох останніх років, здебільшого написаних для проекту Радіо Свобода “Крим. Реалії”, а також матеріали курсу лекцій у Державному університеті Ілії (Грузія) “Росія на Кавказі: історія ментальної окупації”.

Книга присвячена маловідомим фактам і подіям радянського та російського минулого – таким як історія 150-річної російсько-чукотської війни чи походження імператорів Російської імперії. Їх намагаються оминути як неприємні й такі, що суперечать офіційній пропаганді. Тотальному обману слугує і новітня інформаційна агресія, що її Кремль розв’язав, приховуючи криваві події вже сучасних воєн: двох російсько-чеченських, російсько-грузинської, а тепер – російсько-української та анексії Криму...

Олєґ Панфілов — публіцист, журналіст, професор Державного університету Ілії (Грузія), автор сценаріїв 8 фільмів, понад 2000 статей, що були опубліковані в газетах та журналах Росії, США, Пакистану, Ірану, Ізраїлю, Польщі, Болгарії, Німеччини, Чехії, Швеції. Співзасновник громадських організацій Georgian International Media Center, HGO Recourse Center та ін.

Книгу нещодавно було презентовано у Європарламенті (Брюссель, Бельгія).

Адреса книгарні «Є»:
вул. Сумська, 3,
ст. м. «Історичний музей».
Тел.: (057) 731-59-49

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»