Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Ольги Ляснюк «Без іронії» (Луцьк)

Дата події: 03.11.2016 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Твердиня» запрошують на презентацію книжки Ольги Ляснюк «Без іронії». Захід відбудеться 3 листопада, у четвер. Початок – о 18.00. Модераторка – Ганна Луцюк.

Ольга Ляснюк – поетка, що пише прозу, журналістка, редакторка, а віднедавна ще й голова Волинської організації НСПУ. Авторка збірок «Босоніж у вічність» (2000), «Третє бажання» (2003), «АНАЛОГіЯ» (2006), «Поцілунки у скло» (2010). Учасниця літературних фестивалів. Лауреатка літературних обласних конкурсів, конкурсу видавництва «Смолоскип», конкурсу «Просто так!», переможниця Міжнародного літературного конкурсу «Гранослов».

У прозі часто озвучує те, що заховане у підсвідомості. Читач «Без іронії» може зі здивуванням відзначити для себе влучання автора в десятку власних переживань, сумнівів чи страхів... І подорож у неіснуюче місто на уявному ровері перетворюється у містичну поїздку в реальне місто на сучасному транспорті... До кінця важко усвідомити, чим ті подорожі закінчаться. Коли читаєш прозу Ольги Ляснюк, здається, що знаєш її все життя, переживаєш за кожну її емоцію, вилиту на сторінку. Образність написаного переносить у чуттєвий світ, по-справжньому живий, де хочеться дихати усіма словами, фразами.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72-43-76.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»