Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Олексія Чупи «Вишня і Я» (Вінниця)

Дата події: 24.05.2016 18:00

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Олексія Чупи «Вишня і Я», яка відбудеться 24 травня за участю автора. Початок – о 18.00.

Ярчик і не підозрює, що найважливішою людиною у його житті стане маленька дівчинка, яку він випадково зустрів у крамниці. Спочатку трохи сторожко і боязко, а чимдалі — тим легше й невимушеніше вони змінюють життя одне одного. Вишня дізнається, а Ярчик по-новому відкриває для себе, якою важкою і водночас потрібною ношею є відповідальність, що таке справжня турбота і наскільки цінним є здобути чиюсь беззастережну довіру.

Олексій Чупа – український письменник. Народився 30 серпня 1986 року в м.  Макіївка. Вивчав філологію в Донецькому університеті, а також навчався за спеціальністю хіміка-технолога в Макіївському металургійному технікумі. Працював машиністом на Макіївському металургійному заводі. У 2014 році переїхав у Львів, а згодом – у Летичів. Стипендіат програми «Gaude Polonia» (Польща, 2015). Автор кількох поетичних та прозових книг.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Presentation of Vyshnya i Ya (Vyshnya and Me) book by Oleksiy Chupa (Vinnytsia)

YE Bookstore and Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of Vyshnya i Ya (Vyshnya and Me) book. The event with the participation of the author will be held on May 24.

Beginning at 6 p.m.

Yarchyk has not expected a little girl to become the most important person in his life. He accidently runs into Vyshnya at a store. Children entirely change one another’s lives, being careful and timid first and then relaxed and light-hearted in their relations. Vyshnya learns and Yarchyk takes a fresh look at responsibility, real care and unconditional trust.

***

Address:
YE Bookstore
89, Soborna Street
Tel.: (0432) 52-93-41

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»