Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Олексія Чупи «Вишня і Я» (Львів)

Дата події: 01.06.2016 18:30

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Олексія Чупи «Вишня і Я». Захід відбудеться 1 червня. Початок – о 18.30. Модераторка – Вікторія Амеліна.

Про дітей, дорослих, помаранчі, метеликів, відданість і страх, літо і дощ, Велетня і вишневу кісточку, а також про дитинство – реальне та уявне, про його чарівнощі та прикрощі. Про все це і багато іншого йтиметься на зустрічі з Олексієм Чупою та презентації його особливої книжки «Вишня і Я».

«Це – історія покинутої дитини й дорослого чоловіка, – розповідає письменник. – І я вклав у цю книгу найбільше свого дитячого досвіду. У розмовах головних героїв (Ярчика та Вишні – 6-річної дитини) є багато моїх власних розмов із дитиною, що живе в мені. Насправді, цей свій текст я найбільше люблю, бо в ньому не змушений був писати про політичні / соціальні контексти чи про насильство, яким повне наше життя. У чомусь ця книжка ідилічна. І вона – дуже і дуже моя».

Як же писалася ця книга, що у ній автобіографічного, а що вигаданого, яким було дитинство Олексія в Донецьку і як виглядає його улюблена вулиця, письменник розповість на презентації.

Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Presentation of Vyshnya i Ya (Vyshnya and Me) book by Oleksiy Chupa (Lviv)

YE Bookstore and Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of Vyshnya i Ya (Vyshnya and Me) book. The event will be held on June 1. Viktoriya Amelina is the moderator.

Beginning at 6:30 p.m.

Yarchyk has not expected a little girl to become the most important person in his life. He accidently runs into Vyshnya at a store. Children entirely change one another’s lives, being careful and timid first and then relaxed and light-hearted in their relations. Vyshnya learns and Yarchyk takes a fresh look at responsibility, real care and unconditional trust.

***

Address:
YE Bookstore
7, Svobody Street
Tel. (032) 235 73 68

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»