Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Олексія Чупи «Вишня і Я» (Київ)

Дата події: 23.06.2016 18:30

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Олексія Чупи «Вишня і Я», що відбудеться 23 червня. Початок – о 18.30. Модератор – Мирослав Лаюк.

«Вишня і Я» неабияк здивує читачів, які відстежують творчість Олексія Чупи. Автор книжок «10 слів про Вітчизну», «Бомжі Донбасу», «Казки мого бомбосховища», «Акваріум» написав неймовірно зворушливу і дуже камерну повість. «Це – історія покинутої дитини і самотнього чоловіка, – каже Олексій. – І я вклав у цю книгу найбільше свого дитячого досвіду. У розмовах головних героїв (Ярчика та 6-річної Вишні) є багато моїх власних розмов з дитиною, що живе у мені. Насправді цей свій текст я найбільше люблю, бо в ньому не змушений був писати про політичні / соціальні контексти чи про насильство, яким повне наше життя. У чомусь ця книжка ідилічна. І вона – дуже і дуже моя».

Як саме писалася ця книга, що у ній автобіографічного, а що вигаданого, яким було дитинство Олексія в Донецьку і як виглядає його улюблена вулиця, письменник розповість харків’янам під час презентації.

Олексій Чупа – прозаїк, поет, засновник донецького слему.  Народився у Макіївці. Вивчав філологію в Донецькому університеті, також навчався за спеціальністю хіміка-технолога в Макіївському металургійному технікумі. З 2014 року мешкає на Хмельниччині. Стипендіат програми «Gaude Polonia» (Польща, 2015). Фіналіст літературної премії імені Джозефа Конрада 2015-го року. Автор п'яти прозових книг, дві з яких – «Бомжі Донбасу» та «10 слів про Вітчизну» – увійшли до довгого списку премії Книга року BBC 2014 року.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3,
метро «Золоті ворота».
Тел. (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Presentation of Vyshnya i Ya (Vyshnya and Me) book by Oleksiy Chupa (Kyiv)

YE Bookstore and Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of Vyshnya i Ya (Vyshnya and Me) book. The event will be held on June 23. Myroslav Layuk is the moderator.

Beginning at 6:30 p.m.

Yarchyk has not expected a little girl to become the most important person in his life. He accidently runs into Vyshnya at a store. Children entirely change one another’s lives, being careful and timid first and then relaxed and light-hearted in their relations. Vyshnya learns and Yarchyk takes a fresh look at responsibility, real care and unconditional trust.

***

Address:
YE Bookstore
3, Lysenka Street
Zoloti Vorota Metro Station
Tel. (044) 235 88 54

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»