Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Олександра Стражного «Майдан: події – свідчення – менталітет» (Київ, ЛИСЕНКА)

Дата події: 19.01.2017 18:30

Книгарня “Є” та видавництво “Дух і літера” запрошують на презентацію книжки Олександра Стражного «Майдан: події – свідчення – менталітет», яка відбудеться 19 січня. Початок – о 18.30. Учасники зустрічі: Олександр Стражний, Леонід Фінберг, Володимир Демченко.

У книжці подано огляд подій, що відбувалися в Україні у листопаді 2013 – лютому 2014 років. Ретроспектива Революції гідності розгортається на тлі голосів її учасників, а також на тлі аналізу схожих революцій в інших країнах світу. Розгляд, зроблений не просто учасником Руху спротиву, але й психіатром, надає фактам неочікуваного осмислення. Менталітет Майдану виведено в динаміці і суперечностях – він, як організм, зароджується, дорослішає, усвідомлює себе і врешті-решт діє. Аналізуючи поведінку учасників Руху спротиву і пересічних громадян, які підтримали або не підтримали Майдан, автор робить висновки: які саме риси української ментальності під час екстремальної ситуації виявили себе найбільшою мірою, а які − залишилися «незадіяними». Завершується книга підсумком: яким чином змінилося світосприйняття українців після Майдану і що може чекати на Україну в майбутньому.

Учасники: Олександр Стражний (автор), Леонід Фінберг (головний редактор видавництва «Дух і Літера»), Володимир Демченко (активіст Майдану).

Книжка підготовлена та видана Центром досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства та Центром європейських гуманітарних досліджень НаУКМА.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м.   «Золоті Ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»