Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Олександра Михеда “Астра” (Львів)

Дата події: 02.04.2015 18:00

Книгарня “Є” та Видавництво Анетти Антоненко запрошують на презентацію книжки Олександра Михеда “Астра”, яка відбудеться 2 квітня. Початок — о 19.00. Модератор — Олександр Ратій.

«Астра» – динамічний психотрилер, який торкається найглибших страхів свідомості читача. Весь світ, який ти знаєш і любиш, – це умовність. В основі світобудови – суспільний договір, який направду є всього лише брехливим пактом про ненапад. Головний герой роману авантюрник Віктор Варецький отримує запрошення відвідати семінар «Астра» в загадковій місцині в Карпатах. І це змінює все його життя.

Олександр Михед –  культуролог і письменник. Співробітник Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України, викладач Інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка спеціальності «літературна творчість». Автор численних публікацій в українських ЗМІ та виданнях Німеччини, США, Сербії, Польщі, Чехії, Білорусі. Вибрані есеї перекладалися англійською, польською, сербською, російською. Автор художньої книги «АмнезіЯ» («Електрокнига», 2013). Уривки книги перекладено англійською, німецькою, польською італійською та фінською мовами. Книга стала підґрунтям для літературно-мистецького мультимедійного проекту «АмнезіЯ project: Відкрита платформа» (www.amnezia.in.ua). Автор збірки оповідань «Понтиїзм» (2014) та психотрилера «Астра» (2015).

Персональний сайт: www.mykhed.com

Олександр Ратій – режисер. Володар головного призу Національної програми 43-го кінофестивалю «Молодість» за документальний фільм «Повернення», у 2014-му трагікомедія «Прості речі» була відзначена спеціальним дипломом 44-го кінофестивалю «Молодість», презентував короткометражний фільм у Short Film Corner Каннського кінофестивалю. Режисер буктрейлера роману «Астра».

Любко Дереш про книжку: В українській сучасній літературі рідко можна натрапити на концептуальне мислення, а у Олександра Михеда воно є. Та міцна структура, яку він будує, відчуття ритму оповіді, драма ідей – всього цього бракує мені в наших українських книжках. А в нього виходить наче саме собою, що і вказує на безумовний талант.

Михайло Бриних про книжку: Древній жах розправляє крила, в романі чути гострий запах Дереша: екстракт Лавкрафта з верхньою ноткою якогось, їй-Богу, Пєлєвіна. Що ближче до фіналу, то густішає угар і треш, Михед виконує всі обіцянки без пробачень.

Адреса книгарні “Є”:

просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»