Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Олександра Гриценка «Президенти і пам’ять: Політика пам’яті президентів України (1994—2014)…» (Київ, Хрещатик)

Дата події: 06.10.2017 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «К.І.С.» запрошують на презентацію книжки Олександра Гриценка «Президенти і пам’ять: Політика пам’яті президентів України (1994–2014): підґрунтя, послання, реалізація, результати», яка відбудеться 6 жовтня. Початок – о 18.00. Учасники: Олександр Гриценко, Юрій Марченко, Владислав Верстюк, Оля Гнатюк, Максим Стріха, Леонід Фінберг.

Міждисциплінарне дослідження формування, практичного втілення та прямих наслідків політики у сфері історичної пам’яті, що здійснювалась у період, коли президентами України були Л. Кучма, В. Ющенко, В. Янукович (із принагідними екскурсами в раніші часи). Шляхом контент-аналізу офіційних документів цієї політики (укази та розпорядження президентів, постанови Верховної Ради та уряду, виступи і звернення) та дискурсивного аналізу їх аргументації з’ясовано явно й неявно визначені цілі, ідеологічні засади, тематичні й політичні пріоритети державної політики пам’яті, її інструментарій. На базі широкого масиву джерел проаналізовано також практичну реалізацію поставлених президентами завдань, оцінено її наслідки та суспільну рецепцію.
У праці запропоновано цілісну методологію вивчення й оцінювання державної політики пам’яті, ґрунтовану на методах аналізу суспільної політики, дискурсивного аналізу, й на методі «стратегічних дилем» культурної політики.
Окрім розповіді про книжку, очікується обмін думками про сучасний стан культури пам’яті та державну політику пам’яті в Україні.

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Київ,
вул. Хрещатик, 46
Телефон: (044) 337 97 72
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»