Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки о. Андрія Зелінського “Соняхи. Духовність на час війни” (Львів)

Дата події: 27.10.2015 18:00

Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева” запрошують на презентацію книжки військового капелана Андрія Зелінського “Соняхи. Духовність на час війни”, яка відбудеться 27 жовтня. Початок — о 18.00. Модераторка — Мар'яна Савка.

Це книжка історій, вдячності і пам’яті. Про вміння пам’ятати, вміння бачити і співпереживати йтиметься у вівторок, 27 жовтня, у львівській книгарні «Є», під час презентації. Андрій Зелінський розповість не стільки про саму книгу, як про людей, яким вона присвячена.

«Соняхи. Духовність на час війни» —книжка, написана військовим капеланом, який здійснює своє служіння в зоні АТО, стоїть пліч-о-пліч із тими, про кого пише, підтримує їх і проводжає в останню путь. Тут зібрані тексти про глибоке і про глибоко людське, про духовний вимір людського досвіду війни та про справжню любов, здатну перемінити людину на сонце, а наш спільний біль – на радість спільної надії. Адже хлопці, про яких ідеться, – молоді офіцери Збройних Сил України, – втілення відданої та жертовної служби своєму народу, щирої, щедрої та до кінця вірної любові. Відтак книжка водночас є даниною світлій пам’яті тим, хто в час, коли Україну огорнула непроглядна темрява, соняхами запалали на полях української журби.

Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7

Вхід вільний.
Медіа-партнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»