Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Наталки Сняданко (Київ)

Дата події: 06.04.2011 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «К.С.Д.» запрошують Вас на презентацію книжки Наталки Сняданко «Гербарій коханців», яка відбудеться 6 квітня.

Початок – о 18.00.

Наталка Сняданко — доволі відомий та успішний письменницький бренд в сучасній українській літературі, і вихід її нового роману під назвою «Гербарій коханців» — подія у літературному житті країни.

Із першого свого роману Наталка Сняданко розпочала захопливу гру з національними, культурними, віковими й сексуальними стереотипами. Колись феномен її письменства називали анти-Забужко, та її новий роман — безпрецедентне явище в українській прозі. Сміливість поглядів Наталки Сняданко вражає і захоплює. Відомий український прозаїк Тарас Прохасько стосовно авторки відмітив: «Наталка Сняданко захоплює своєю внутрішньою свободою. Здається, вона настільки відважна, що пише тільки так, як їй хочеться. Вона розповідає своє. І власне тому ми сідаємо, замовкаємо і слухаємо».

«Гербарій коханців», за словами автора передмови до роману, справжнього гуру сучукрліту Юрка Іздрика, такого ґатунку, що в українській жіночій прозі його взагалі нема з чим порівнювати.

Модератор презентації – Юрко Іздрик.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Один відгук

 1. Вікторія

  Купила цю книжку і прочитала половину. З усіх книжок, які я прочитала останнім часом, ця — найнудніша. Особливо мене обурило, що назва значно цікавіша за вміст — це нечесний піар-хід. Було б назвати книгу «сухі монотонні описи», щоб не вводити в оману читачів. Гербарій без коханців. Де ж тут пристрасті та коханці?

  «Сміливими» погляди авторки є хіба що для наших патріархально-відсталих літераторів, для яких слово «фемінізм» — це шокуючий апогей гендерних новацій.

  Не знаю, може для людини, яка не виїздила далі Чопу, сентенції книги і є «відважними», але у тої ж пані Забужко давно вже зламані стереотипи, над якими тільки починає замислюватися молода авторка. Не кажучи вже, що до рівня Забужко тут як до неба рачки. Тож піар за рахунок пані Оксани теж нечесний. Я чекала, що тут справді молодий геній рівня Забужко, або хоча б Дереша.

  Ще незрозуміло навіщо в книзі згадується Київський патріархат у негативних асоціаціях? Це що — публіцистика?

  Словом, я розчарована і розгублена. Такий привабливий піар...а читати нудно, нецікаво, нічого нового. Читайте Андруховича, Забужко, Іздрика, Винничука, Шкляра, Дереша, Ульяненка, Логінову, Винокурову-Садиченко — оце дійсно свіжий подих.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»