Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Наталки Ліщинської “Нова людина” (Львів)

Дата події: 14.12.2016 18:30

Книгарня «Є» та Видавнича група “КМ Букс” запрошують на презентацію книжки Наталки Ліщинської “Нова людина”, що відбудеться 14 грудня. Початок – о 18.30. Модераторка — Любов Долик.

«Нова людина» — антиутопія, яка ідеально відповідає усім вимогам цього жанру та вміло зазирає в геть не безхмарне майбутнє, показуючи його таким, на яке ми, люди, сьогодні заслуговуємо, якщо не почнемо змінюватися… І змінюватися не колись, а тепер.

Це не просто вправно й талановито розказана фантастична історія, це спроба автора достукатися до наших сердець, до кожного з нас, бо майбутнє саме собою не відбувається, то ми своїми вчинками, діями чи навпаки байдужістю, зарозумілістю, вірою у всемогутність науки, творимо його. «Нова людина» — це перша ластівка талановитої та непередбачуваної, тим і цікавої у власному міфотворенні, Наталки Ліщинської.

Наталка Ліщинська – авторка, яка пише фантастику: від казок і фентезі для дітей та підлітків до дорослої наукової фантастики, філософської містики і міксу реалізму з вигадкою. Несподівані повороти сюжетів і непередбачувані фінали – фірмові «фішки» авторки.

Адреса книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»