Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Миколи Жулинського «Моя Друга світова» (Київ)

Дата події: 03.11.2016 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Ярославів Вал» запрошують на презентацію роману-хроніки в голосах Миколи Жулинського «Моя Друга світова». Захід відбудеться 3 листопада. Початок — о 18.00. Модератор — Юрій Шаповал.

Автор «Моєї Другої світової» веде читача від дитячих вражень із пронизливою нотою «інтуїції душі» до суворого стилю історичних документів та ремінісценцій минулого, від голосів живих свідків про трагічні й героїчні події до відроджених із небуття авторською уявою спогадів односельчан, від історії волинського села Новосілки до масштабних подій світового значення – такі «концентричні кола» осягнення цього роману-хроніки воєнної і повоєнної долі української людини. Оповідь тримає увагу читача, хвилює, оскільки тремтливий ліхтарик авторського бачення перебуває в чутливій руці людини, невіддільної від Батьківщини.

До участі запрошені: Іван Драч, Олександр Скіпальський, Сергій Тримбач, Петро Перебийніс, Володимир Сергійчук, Віталій Абліцов, Ірина Констанкевич, Сергій Цушко, Дмитро Дроздовський.

Ведучий — Юрій Шаповал.

Адреса книгарні “Є”:
вул. Лисенка, 3,
м. “Золоті ворота”.
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»