Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Миколи Давидюка «Як працює путінська пропаганда» (Львів)

Дата події: 06.12.2016 18:30

Книгарня “Є” та видавництво “Смолоскип” запрошують на презентацію книжки Миколи Давидюка «Як працює путінська пропаганда», що відбудеться 6 грудня. Початок — о 18.30. Модератор — Володимир Місяйло.

“Це – актуальний аналіз кейсів інформаційних та політичних маніпуляцій Кремля останніх трьох років, історії перемог українських волонтерів, журналістів та добровольців у протистоянні російській агресії у всіх її проявах”, — зазначає автор.

Книга дає відповіді на нагальні питання сьогодення, наприклад, як реагувати на пропаганду, і хто її створює, що таке гібридна війна і як це пов’язано з поняттям «руского міра». Дослідження автора та власний досвід, який він здобув у ході широкої політологічної діяльності і візитів на кремлівські політичні шоу, відкривають картинку путінського закулісся та описують ідеологічні засади, маніпулятивний інструментар та наводять безліч прикладів, із вуст учасників та очевидців.

Микола Давидюк – PhD, політолог, директор аналітичного центру «Політика», менеджер успішних виборчих та PR кампаній, політичний консультант. Експерт на провідних українських та міжнародних інформаційних ТБ-каналах і радіо. Веде авторські колонки в друкованих та інтернет-ЗМІ.

Адреса книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»