Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки «Муза і чин Остапа Луцького» (Тернопіль)

Дата події: 15.03.2017 18:00

Книгарня “Є” спільно з видавництвом «Смолоскип» запрошують на презентацію книжки «Муза і чин Остапа Луцького» за участю авторів та співупорядників Данила Ільницького, Петра Ляшкевича, Надії Мориквас, Василя Деревінського та Олександри Салій. Захід відбудеться 15 березня. Початок – о 18.00. Модератор — Юрій Матевощук.

У книжці «Муза і чин Остапа Луцького» зібрано тексти, присвячені життю і діяльності цього непересічного українця. Його образ органічно висвітлено у різних площинах: і як літератора, і як громадсько-політичного діяча. У виданні подано також авторські поетичні збірки, переклади, різноманітні статті, щоденникові записи й вибраний епістолярій. Книжка буде цікава літературознавцям, історикам, політикам і громадським активістам, – всім, кому небайдужа доля України.

Остап Луцький (1883, с. Лука, нині Самбірський район, Львівська область — 1941, Котлас, Архангельська область, Росія) — український військовий, політичний і громадський діяч, кооператор, публіцист і поет, літературний критик. Ад'ютант австрійського архикнязя з династії Габсбургів, полковника Легіону Українських Січових Стрільців та УГА Вільгельма Габсбурга — Василя Вишиваного.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Тернопіль,
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 254 459

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»