Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Міли Іванцової «Ключі від ліфта» (Вінниця)

Дата події: 20.03.2012 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного дозвілля» запрошують Вас на презентацію книжки Міли Іванцової «Ключі від ліфта», яка відбудеться 20 березня.

Початок – о 18:00.

Сюжет нового роману Міли Іванцової розгортається навколо загадкових ключів від долі, які потрапляють до рук головних героїв-друзів від вуличної провидиці. Один ключ – від щасливої, інший — від пропащої. Друзі з дитинства ділили все навпіл, тому вирішують розіграти в «російську рулетку» шанс на нове життя. Кнопка ліфта у двох різних під’їздах увімкне механізм їхніх пригод, аж раптом світло згасне, а поруч опиниться фатальна жінка – для кожного своя. Жінки теж виявляться подругами, проте дружать вони не з дитинства, а з моменту знайомства у закордонному борделі. Лише диво допомогло дівчатам утекти на батьківщину, і тепер доля розпорядилася ключами від їхнього щастя на власний розсуд і віддала їх до рук двох молодих чоловіків.

На презентації також відбудеться анонсування благодійної акції «100 книжок для сільської бібліотеки», започаткованої Мілою Іванцовою.

Модератор презентації – Вікторія Гранецька.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Соборна, 89.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and KSD Publishers have the pleasure to invite you to the presentation of Mila Ivantsova’s book Kliuchi vid lifta (“Keys of the Elevator”) on March 20.

Beginning at 18:00.

The plot of Mila Ivantsova’s new novel unfolds around some mysterious keys of fate which two close friends get from a fortune-teller on the street. 

The presentation will be moderated by Viktoria Hranetska.

***

Address: 

YE Bookstore,

89 Soborna Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»