Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Маркіяна Камиша «Київ-86» (Луцьк)

Дата події: 19.05.2016 17:00

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошують на презентацію книжки Маркіяна Камиша «Київ-86», яка відбудеться 19 травня. Початок – о 17.00. Модератор – Ганна Луцюк.

Перший роман письменника «Оформляндія, або Прогулянка в Зону» українські критики відзначили як один з найяскравіших дебютів 2015 року. У квітні 2016 року цей роман вийшов у французькому перекладі під назвою «La Zone» у Франції в найбільшій видавничій групі «Фламаріон».

Сюжетна лінія нового роману Маркіяна Камиша побудована на цілком реалістичному сценарії, який розгорнувся після аварії на ЧАЕС у 1986 році, коли відбулося тотальне відселення мешканців Києва – столиці України й міста-мільйонника. Автор майстерно змальовує події через 30 років після аварії, коли провідник-«сталкер» веде японських туристів до заповітної мети – покинутого Києва, який мріють побачити всі мандрівники на планеті, але наважуються лише одиниці. Ця книга – гарячий поцілунок літа в місті, яке ми могли втратити.

Маркіян Камиш протягом шести років досліджує Чорнобильську зону в нелеґальному, «сталкерському» форматі. Він є одним із найдосвідченіших представників течії: сумарно провів за колючим дротом Чорнобильської зони більш як півроку. Переможець премії «Гранослов» Національної спілки письменників України в номінації «Коротка проза» (2016).

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72-43-76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»