Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Марка Роберта Стеха (Канада) “Есеїстика у пошуках джерел” (Київ ЛИСЕНКА)

Дата події: 19.12.2016 18:30

Книгарня «Є», видавництва «Пенмен» та «А-ба-ба-га-ла-ма-га» запрошують на презентацію книжки Марка Роберта Стеха “Есеїстика у пошуках джерел», яка відбудеться 19 грудня за участю автора. Початок – о 18.30. Учасники: Марко Роберт Стех, Тамара Гундорова, Микола Рябчук, Іван Малкович, Кость Москалець, Юрій Буряк. 

Марко Роберт Стех – українсько-канадський літературознавець та письменник, творчий працівник телебачення, театру й кіно, організатор освітніх і видавничих програм. Народився в Любліні і Польщі, із 1982 живе в Торонті (Канада). Доктор славістики і магістер інженерії. Працює в Канадському інституті українських студій: директор видавництва КІУС, менеджер «Енциклопедії України в інтернеті», англомовного видання «Історії України-Руси» Михайла Грушевського. Викладає історію української культури в Йоркському університеті «Торонто». Автор філософського роману-лабіринту «Голос» та експериментального роману «Невмирущі». Відомий своїми дослідженнями української літератури, зокрема творів Ігоря Костецького та Емми Андієвської, і драматургії Миколи Куліша.

«Есеїстика у пошуках джерел» містить, передовсім, витончені літературознавчі есеї, присвячені знаковим постатям української літератури ХХ ст., доповнені полемічними текстами, добіркою розмов та інтерв’ю автора.

Марко Роберт Стех демонструє ув есеях широту історіософського погляду на проблеми української культури, історії, суспільної думки та літератури. Йому вдається розглянути явище національної культури на тлі загальносвітових тенденцій і культурно-сторичних явищ. Творчість досліджуваних літераторів він аналізує в контексті суспільних викликів свого часу, акцентуючи увагу на тих проблемах, які зазвичай обминало офіційне літературознавство. У цьому новаторство автора і переваги перед іншими культурологами та есеїстами.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ

вул. Лисенка,3,
м.  «Золоті ворота».
Тел.: 0442358854.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»