Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Марка Лівіна «Бабине літо» (Харків)

Дата події: 27.04.2016 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Vivat» запрошують на презентацію книжки Марка Лівіна «Бабине літо», яка відбудеться в середу, 27 квітня. Початок – о 18.30.

Ця добра і сумна книжка розповідає про 10-літнього хлопчика Ждана, який приїхав на літо до бабусі й дідуся, бо мама з татом вирішили розлучитися. Він дивиться на світ, ніби такий звичний, і розуміє – світ змінюється, його «чому?» і «як?» уже значно складніші. Так настає дорослішання. Але є тут і машинки-паровози-футбол-збиті коліна та найкращий друг на літо – усе, що робить наші спогади про дитинство такими добрими і сумними.

Марк Лівін — блоґер та журналіст, маркетинг-директор Громадського телебачення. Дебютував виданням «Життя та інша хімія», яке тричі входило в ТОП-20 мережі книгарень «Є». Часто виступає на профільних заходах перед бізнес-аудиторією. Учасник та спікер багатьох міжнародних літературних фестивалів та мистецьких подій в Україні та за її межами: Київські Лаври та Гогольфест, Форум Видавців у Львові, Meridian Chernowitz, перший український літературний фестиваль «Ізоляція». Співзасновник (разом з Катериною Бабкіною) руху, що сприяє популяризації читання – bookchallenge_ua. Марк Лівін – це абсолютно нове світло сучасного літературного процесу України.

Модератор – Ігор Зарудко, письменник, керівник івент-проектів видавництва «Vivat».

Адреса книгарні «Є»:
вул. Сумська, 3,
метро «Історичний музей».
Тел.: (057) 731-59-49

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Presentation of Babyne Lito (Old Wives’ Summer) book by Mark Livin (Kharkiv)

YE Bookstore and Vivat Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of Babyne Lito (Old Wives’ Summer) book by Mark Livin. The event will take place on Wednesday, April 27.

Beginning at 6:30 p.m.

Babyne Lito (Old Wives’ Summer) is the autobiographical book telling of 10-year-old Zhdan visiting his grandparents for summer, because his parents are getting divorced. The boy grasps the world is changing and his “whys” and “hows” are much more complicated now. This is his moving to adulthood. Still, the book does not lack cars, trains, football, bruised knees and summer bosom friend, meaning all those things constituting our wonderful childhood memories.

Mark Livin is the blogger, journalist and marketing director of Hromadske TV.

Ihor Zarudko, head of event projects of Vivat Publishing House, is the moderator of the event.

***

Address:
YE Bookstore
3, Sumska Street
Istorychny Muzey Metro Station
Tel.: (057) 731-59-49

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»