Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Марка Грушевського та Зенона Кузелі “Дитина у звичаях і віруваннях українського народу” (Київ, Хрещатик)

Дата події: 05.06.2017 18:30

Книгарня “Є” та видавництво “Інтелектуальна книга” запрошують на презентацію книжки Марка Грушевського та Зенона Кузелі “Дитина у звичаях і віруваннях українського народу”, яка відбудеться 5 червня. Початок — о 18.30. Учасники: Ірина Ігнатенко, Ігор Гирич, Микола Кучеренко.

Книга «Дитина у звичаях та віруваннях українського народу” є унікальною збіркою першоджерельного матеріалу, зібраних священиком, етнографом, єпископом УАПЦ Марком Грушевським в кінці ХІХ ст., та упорядкованих вченим-етнологом, академіком Зеноном Кузелею. Вперше видання побачило світ у Львові в 1906 році, проте довгий час лишалося не доступним для широкої аудиторії. Перша частина праці присвячена докладному висвітленню тем, що тривалий час були закриті для обговорення: народні уявлення про статеве життя; вірування про те, як утворюється й розвивається плід у лоні жінки; інформація про засоби, за допомогою яких намагались уникали вагітності; традиція спільної ночівлі хлопців та дівчат на вечорницях; дошлюбні сексуальні практики та їх наслідки тощо. Все це та багато іншого на сторінках цією унікальної розвідки, що є класикою української етнографії кінця ХІХ – початку ХХ ст. Видання розраховане як на фахівців – етнографів, фольклористів, істориків, педагогів, медиків, так і всіх зацікавлених дізнатися більше про справжню народну культуру українців.

Учасники:

Ірина Ігнатенко, етнологиня, письменниця, видавчиня;
Ігор Гирич, історик та журналіст, доктор історичних наук, член-кореспондент АН України;
Микола Кучеренко, провідний науковий співробітник історико-меморіального музею Михайла Грушевського.

Адреса книгарні “Є”:
м. Київ,
вул. Хрещатик, 46.
Тел.: (044) 337 97 72

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»