Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Марії Чумарної «Мольфар» (Львів)

Дата події: 30.08.2011 18:00

Книгарня “Є” та видавництво “Апріорі” запрошують Вас на презентацію прозової книжки Марії Чумарної “Мольфар”, яка відбудеться 30 серпня.

Початок — о 18.00.

Марія Чумарна — поет, педагог, дослідниця феномену української культури, засновниця авторської українознавчої школи. Автор семи поетичних збірок, дванадцяти книжок для дітей, дванадцяти науково-популярних видань про символіку й езотерику українських народних казок, звичаєвої культури, пісень і дум.

Книжка “Мольфар” — прозовий дебют письменниці. Лейтмотивом новели “Дивачка” і роману “Мольфар” є утвердження в житті внутрішньої свободи людини – передусім від упереджень соціуму, від самої себе, звиклої до бездумного існування. Це також і утвердження Богом даного людині права на любов. Герої творів Чумарної живуть буденним, на перший погляд, життям, але в очі їхній Долі зазирає велика таємниця буття: яка відповідальність кожного з нас за порух думки, слова, серця? Людина настільки ж велика, як і мала серед усіх живих створінь, і саме вона здатна на маленькому просторі свого серця творити нові світи і підійматися до розуміння найпотаємніших загадок Життя.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Один відгук

  1. людмила

    Скільки коштує «Мольфар»?

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»