Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Маргарити Сурженко «Нове життя. Історії з Заходу на Схід» (Тернопіль)

Дата події: 10.12.2015 18:00

Книгарня «Є» та Літературна агенція «Discursus» запрошують на презентацію книжки Маргарити Сурженко « Нове життя. Історії з Заходу на Схід», що відбудеться 10 грудня. Початок – о 18:00.

Маргарита Сурженко – молода письменниця з Луганська, яка знайшла себе у літературі через війну на Сході. Перша книжка Маргарити «АТО. Історії зі Сходу на Захід» про переселенців, чиї життя змінила війна, вийшла минулого року. Цьогоріч авторка написала книжку про людей «по той бік».

Книжка Маргарити Сурженко «Нове життя. Історії з Заходу на Схід» – це спроба зрозуміти тих, хто опинився по той бік фронту й захотів там лишитися. Які мотиви і які ідеали? Яка любов і яка ненависть? Адже відчуття і почуття в усіх однакові. Адже кожен вміє відрізнити зло від добра. Але завжди хтось опиняється по той бік, а хтось – по цей.

«У мене патріотична родина, тому ми ходили на мітинги за Україну, вболівали за Майдан. Мені було дуже важко знаходитись у тому середовищі. Друзі, з якими нещодавно пили каву і які проявляли до тебе людяність, і ти їх дуже любив, почали просто на очах перетворюватися на людей, з якими неможливо знаходити спільну мову. І неясно чому»

З інтерв’ю Маргарити Сурженко.

Зустріч модерує Юрій Матевощук.

***

Адреса книгарні «Є»:

м. Тернопіль

вул. Валова, 5-9.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»