Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Максима Гаха «П’ятий парк» (Київ, СПАСЬКА)

Дата події: 12.12.2016 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Discursus» запрошують на презентацію роману-антиутопії Максима Гаха «П’ятий парк». Зустріч відбудеться у понеділок, 12 грудня. Початок – о 18.30. Модераторка — Анастасія Левкова.

Максим Гах – нове ім’я у нашому літературному процесі, і його дебютний роман «П’ятий парк» явище теж по-своєму нове. Нове у тому сенсі, що потрапляє воно в досі мало окреслену нішу на стику жанрової та серйозної, високої літератури (fiction та literature у англо-американській традиції), ввібравши у себе без перебільшення найкращі риси обох.

Роман багатошаровий, поліфонічний та не піддається однозначному трактуванню (що в даному випадку є швидше його плюсом). Він пропонує як мінімум кілька прочитань.

Роман про таємну змову – один із небагатьох жанрів, який надається до картографії реальності. З одного боку, тут змова; а де змова – там і а) великий бізнес, і б) людська взаємодія; з іншого боку – обов’язкова утопія з виявлення незахоплених змовою територій. Будь-який «роман змови» – це фінансова аналітика. Еко-тероризм за Гахом (той самий «п’ятий парк») – це якраз і є докапіталістичний простір, буквально успадкований від соціалістичної утопії… Це книжка не пропригоди нанороботів у каналізації. Це авантюри грубих фінансових потоків.

Ганна Улюра

Тривожне передчуття незнаного майбутнього; передчуття катаклізму, врешті решт. Уся атмосфера роману чітко вписується у канву часу, який закинув до божевільної круговерті таких яскравих і часом таких трагічних подій усіх нас, усіх тих, хто звикли вважати себе маленькими людьми, випадковими спостерігачами грандіозного дійства Життя.

Антон Ткачук

Протягом заходу йтиметься, зокрема, про те, наскільки ілюзорною може бути реальність, про важливість виявів авторської ерудиції в творі (насичення книжки цікавими дрібницями), про “ліхіє дев'яності”, вплетені у роман про сучасність, а також про те, як пишеться молодому авторові — нефілологу (вважається, що філологи звиклі до писання. А якщо письменник приходить із нефілологічної сфери — й одразу береться за велику форму, себто жанр роману?).

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Спаська, 5,
м. «Контрактова площа».
Тел.: (044) 351 13 38

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»