Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Максима Дупешка «Історія, варта цілого яблуневого саду» (Львів)

Дата події: 20.01.2017 18:30

Книгарня «Є» та «Видавництво 21» запрошують на презентацію книжки Максима Дупешка «Історія, варта цілого яблуневого саду». Захід відбудеться 20 січня. Початок — о 18.30. Модераторка – Іванка Шкромида.

Презентація у книгарні «Є» Львова відкриває промотур Максима Дупешка з його книгою містами України, який триватиме понад місяць.

«Історія, варта цілого яблуневого саду» – це локальна історія з універсальними змістами і смислами. Чернівці, які є основним тлом і контекстом роману, – це ніщо інше, як модель Європи. А в долях так званих маленьких людей кожен зможе побачити, відчути, впізнати частку, а то й значну долю, своєї родинної історії. Хронотоп роману досить широкий – від австро-угорської доби і до наших днів.

Максим Дупешко народився 31 грудня 1984 в Чернівцях. Музикант, футболіст (ДЮСШ «Буковина» з футболу, працював дитячим футбольним тренером), філолог (навчався в ЧНУ ім. Ю. Федьковча), опанував спеціальність «Облік і аудит» у ЧТЕІ КНТЕУ. Нині Максим займається організацією туристичних поїздок.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»