Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Люцини Хворост «А скажіть, будь ласка…» (Харків, Сумська)

Дата події: 15.05.2017 18:00

Книгарня «Є» і видавництво «Ярославів Вал» запрошують на презентацію книжки Люцини Хворост «А скажіть, будь ласка…», що відбудеться 15 травня за участю авторки. Початок – о 18.00.

Ця строката книжка, що творилася кілька років, являє собою поліфонію українських голосів – голосів, які належать нашим непересічним сучасникам, особистостям, які в реальному часі творять новітню українську культуру. Це письменники і мовознавці, меценати і громадські діячі, старші й молодші, і в кожного з них – своя істина, свій шлях, свій обрій і своя візія України.

Особливе місце у книжці належить Харкову – українському Харкову, його письменницькій громаді та гуманітарній інтеліґенції, імена якої протягом десятиліть Незалежності скромно притишувалися, – тоді як саме Харків, кажучи словами Максима Стріхи, і є той «стійкий маленький форт у ворога в тилу», без котрого немає України, яку ми знаємо.

Люцина Хворост – журналістка, поетка, прозаїк, літературний критик, співачка-шансоньє. Перекладачка з польської мови. Авторка трьох збірок віршів: «ГаЛЮЦИНАції» (2009), «Паперовий кораблик» (2010), «Скликаю птаство» (2015). Перекладала українською мовою есеїстику Кшиштофа Зануссі, мемуари Данути Валенси, фейлетони Стефанії Ґродзєнської, поезію Леопольда Стаффа. Створила близько чотирьох десятків пісень у стилі ретро-кабаре і традиційної естради. Лауреатка І Міжнародного конкурсу українського романсу ім. Квітки Цісик (2011).

Адреса книгарні «Є»:
м.  Харків,
вул. Сумська, 3,
м. «Історичний Музей».
Тел.:  (057) 717 03 99

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»