Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки “Львів. Місто парадоксів / Lviv. City of paradoxes" (Львів)

Дата події: 24.04.2015 18:00

Книгарня “Є”, Почесне Консульство Королівства Нідерландів та видавництво “Апріорі” запрошують на презентацію двомовного (українсько-англійського) видання авторства Дольфа Кесслера, Міхіла Дрібергена, Кейса ван Райвена, Руда Мея (Нідерланди) "Львів. Місто парадоксів /  Lviv. City of paradoxes" , яка відбудеться 24 квітня.
Початок — о 18.00.

З передмови до книжки, написаної Почесним Консулом Королівства Нідерландів у Львові Богданом Панкевичем:

«Львову дуже бракувало книжки, яка би представила його очима іноземців, звернула увагу власне на ті особливості, що не є типовими для інших історичних міст Європи.
І от нарешті Львовом зацікавилися люди, котрі пройнялися до нього любов’ю, а також мали достатньо таланту і професіоналізму, щоб заповнити цей недолік. Четверо голландців представляють Львів іноземцям через призму власного бачення і сприйняття. […]
Професійний архітектор Долф Кестлер (Dolph Kessler) колись став професійним фотографом, і ніхто інший не зміг би так вдало проілюструвати цей альбом. Долф Кестелр є автором ідеї, залучив до неї чудових партнерів та зауважив найцікавіше: що Львів є містом парадоксів. Щоб якнайкраще показати дух міста, він багато разів приїжджав і зробив безліч знімків у різні пори року.
Архітектор Кеес ван Руйвен (Kees van Ruyven) має величезний досвід містобудування, здобутий при розвитку Амстердама. Його професійний підхід, поєднаний із тонкою натурою поціновувача прекрасного, відкриває нам багато несподіваних ракурсів того, що у місті є цінного і цікавого.
Журналіст Міхіл Дріеберген (Michiel Driebergen) цікавиться Львовом як містом людей. Історичний екскурс супроводжує описом тих, хто тут жив і створював це місто. Він уміє розговорити співрозмовника й показати історію міста через особисті відчуття його мешканців.
Натомість філософ Рууд Мей (Ruud Meij) зі своїм колегою Франсом Герардом (Frans Geraedts) займаються поліпшенням сучасного стану справ. Їхні зусилля спрямовані на те, щоб Львів став кращим завдяки розвитку і вдосконаленню самих львів’ян».

***

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

 

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»