Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Лесі Ворониної (Київ)

Дата події: 22.10.2010 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошують Вас на презентацію нової книжки Лесі Ворониної «У пошуках Оґопоґо», яка відбудеться 22 жовтня.

Початок — о 18.00.

«У пошуках Оґопоґо» — це книжка відомої дитячої письменниці, журналістки й перекладачки Лесі Ворониної, яка вперше виступає як цілком «дорослий» автор. Такі твори на заході називаються модним словом «тревелоґ», тобто літературна мандрівка.
Ми і наші діти колись уже мандрували з Лесею Ворониною сторінками чудового дитячого журналу “Соняшник”, який вона редагувала, потім, разом з героєм її книжки Суперагентом 000, вистежували підступних злочинців, які хотіли заволодіти цілим світом, кидалися у шалений вир пригод з членами Таємного Товариства Боягузів і відкривали загадкову країну Нямликів. Що ж чекає на нас тепер?
Захоплююча мандрівка часом і простором, індіанці крі, казковий архітектор Гундертвассер, таємниче чудовисько Оґопоґо, в існування якого так хочуть вірити канадці. Разом з Лесею Ворониною ми подорожуватимемо Європою і далекими материками та островами. Будемо спостерігати там за “аборигенами”, дивуватися, захоплюватися, потрапляти в смішні історії і вчитися просто жити і отримувати задоволення від життя. І від мандрівок. Не забуваючи при цьому, що краще, ніж удома, нам не буде ніде.
У презентації книжки візьмуть участь Ірен Роздобудьмо та Лариса Денисенко.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Один відгук

  1. Сидір

    Шкодую, що прочитв запізно! Це прекрасна письменниця!

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»