Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Лариси Іванків “Лакмус” (Львів)

Дата події: 11.05.2010 18:00

Книгарня “Є” та видавництво “Лілея-НВ” запрошують Вас на презентацію книжки молодої прикарпатської письменниці Лариси Іванків “Лакмус”, яка відбудеться 11 травня.

Початок — о 18.00.

В книгу увійшли тексти, які писались протягом трьох років. Хоча, за словами авторки, на написання розділу «Карта тіла» вона витратила всього 2 тижні. Лариса розповідає, що на створення книжки її надихнуло студентське життя. Адже роботу над книгою вона почала, коли ще навчалась в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу й мешкала в гуртожитку. “В студентських колах завжди щось відбувалось: купа розбитих сердець та щасливих стосунків, всі ці історії поєднались і проявились в книжці. Моїми музами були знайомі люди, мої любовні переживання і стосунки”, – зізнається письменниця. «Лакмус» написаний у формі асоціативних рядів, спогадів, думок.

“Алісо, роздай свої мрії: кожному по дній — і збудуться всі твої замисли. Тільки обережно загадуй бажання, щоб ельфи твого Задзеркалля були до них готовими. Я старався бути пристойним чарівником, але тобі визначати, наскільки вдалими були мої намагання”.
***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»