Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки «Крим по-українськи» (Київ)

Дата події: 15.09.2015 18:00

Книгарня «Є», літературна агенція «Discursus», журнал «Країна» запрошують на презентацію книжки «Крим по-українськи» — кращих творів за результатами конкурсу «Новела по-українськи». Зустріч відбудеться у вівторок, 15 вересня.

Початок – о 18:00

«Крим по-українськи» — збірка новел за результатами конкурсу «Новела по-українськи» від журналу «Країна». Автори зі всієї України і не тільки мали змогу написати власну історію про півострів. Єдина вимога — місце дії — Крим. Кращі новели конкурсу журі об’єднало у книжку «Крим по-Українськи».
Після цієї книжки ви захочете у Крим. З’явиться світлий сум чи тиха лють — за втраченим півостровом. Також нав’язливою мухою дзижчатиме усвідомлення, що того Криму більше немає. Що це не так місце, як час, який ніколи не повернеться — на відміну від самого Криму. Бо занадто вже він повний кольорів, щоб довго зоставатися на картах сірою зоною.
Крим із цих новел залишає солодкі липкі відбитки, наче від чурчхели чи пахлави на пляжі. Їх перебиває сіль морської води, яку тепер на смак не відрізнити від сліз.

***

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ
вул. Лисенка, 3.

Вхід вільний

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»