Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Кріса Андерсона «Успішні виступи на TED» (Київ, ЛИСЕНКА)

Дата події: 13.12.2016 19:00

Книгарня “Є” та видавництво “Наш формат” запрошують на презентацію українського видання світового бестселера Кріса Андерсона «Успішні виступи на TED». Учасники заходу: Владислав Грезєв, Юлія Тахтарова, Юрій Марченко. Модератор — Антон Мартинов. Зустріч відбудеться 13 грудня. Початок — о 19.00.

Ми не будемо довго і нудно говорити про книгу, а весело і (відносно) швидко спробуємо розібратися у феномені популярності конференції TED та послухаємо практичні поради про публічні виступи.

Як влаштована конференція TED, хто відбирає спікерів і обирає теми — про це нам розкажуть організатори TEDxKyiv Владислав Грезєв та Юлія Тахтарова.

Чи є секрети, які допоможуть вам при публічній промові і як добре виступити, коли тобі страшно — про це розповість Юрій Марченко, головний редактор Platfor.ma, який є один зі спікерів TED.

Модеруватиме спікерів Антон Мартинов, директор видавництва «Наш Формат».

Кріс Андерсон — президент і куратор щорічної конференції TED. Після закінчення Оксфорду запустив більше ста успішних журналістських проектів і сайтів. Згодом його увагу привернула TED-конференція, і некомерційна організація Кріса Андерсона 2001 року придбала у засновника права на неї. Гасло TED «Ідеї, варті поширення» продовжує охоплювати світ.

Про книгу:

Щоб справити враження промовою, достатньо 18 хвилин, — упевнений Кріс Андерсон. Автор ділиться прийомами вдалого виступу: як сформулювати і ефективно донести свою думку до аудиторії. Окрім того, це видання допоможе подолати страх публічних виступів. Андерсон упевнений: якщо ви за обідом можете поділитися з друзями якоюсь історією, то й публічну промову подужаєте.

Відгуки:

Книжка Андерсона — не просто поради й прийоми для вдалого виступу. TED зміг кількісно обрахувати силу й важливість обміну думками.

Forbes

Ніхто у світі краще не знається на ораторському мистецтві за Кріса Андерсона. За роки праці він виростив, надихнув та вмовив на виступ дуже багатьох спікерів (і мене також) — допомагав нам вийти на сцену з найкращими промовами навіть у ті миті, коли нас долали емоціїй ми починали хвилюватися. Андерсон — стовідсотково ідеальний автор для такої книжки, і для багатьох вона стане справжньою знахідкою.

Елізабет Гілберт, авторка бестселеру «Їсти, молитися, кохати»

Кріс Андерсон розкриває важливі теми: як встановити контакт з аудиторією, як пояснити складні моменти тим, хто не в темі, як перекоти людей прийняти суперечливі ідеї, як розвинути артистистичні навички. Він також торкається підготовки до виступу: яких мовних зворотів уникати, в чому виходити на сцену, як впоратися з хвилюванням.

Publishers Weekly

Адреса книгарні «Є»:
м.  Київ,
вул. Лисенка, 3,
м.  «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»