Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Кейт Аткінсон “Руїни бога” (Київ, Хрещатик)

Дата події: 16.08.2017 19:00

Книгарня “Є” та видавництво “Наш формат” запрошують на презентацію книжки Кейт Аткінсон “Руїни бога”, яка відбудеться 16 серпня. Початок — о 19.00. Учасниці: Ярослава Стріха, Оксана Щур. Модератор — Віктор Іщенко.

Поціновувачів якісної сучасної психологічної прози запрошуємо поговорити про воєнний роман. «Руїни бога» — новий роман неперевершеної британської письменниці Кейт Аткінсон. Це драматична історія Тедді Тодда – поета, героїчного льотчика, батька й турботливого дідуся, який пережив війну й бачив багато такого, що не передається словами. Проте зрештою виявиться, що всі воєнні перипетії, крізь які пройшов Тедді, і близько не дорівняються до тих проблем, які чекатимуть на нього в майбутньому.

“Руїни бога”– одна з найкращих книжок 2015 року за версією видань Time, WashingtonPost, The Chicago Tribune, The Seattle Times, Kirkus та інших. Твір здобув престижну британську нагороду Costa Book Awards у номінації «Найкращий роман». Попри те, що в «Руїнах бога» немає містичної лінії, цей твір так само захоплює, інтригує та демонструє винятковий талант авторки, яку критики називають однією з найкращих англомовних романістів нашого часу.

Кейт Аткінсон — британська письменниця, нагороджена Орденом Британської імперії, тричі лауреатка престижної літературної премії Costa Book Awards. Дебютну нагороду вона отримала 1995 року: тоді її роман «За лаштунками в музеї» оцінили вище, ніж книжку відомого Салмана Рушді. А серію романів Аткінсон про приватного детектива Джексона Броуді назвав «головним детективним проектом десятиліття» сам Стівен Кінг. Кейт Аткінсон написала дев’ять романів, збірку оповідань і п’єсу. Вона — рідкісний приклад автора, який пише як серйозну, так і жанрову літературу. Книжки Аткінсон отримують визнання поважних критиків та водночас стають міжнародними бестселерами.

Участь беруть:
Ярослава Стріха — перекладачка роману, літературна критикиня, дослідниця української літератури;
Оксана Щур — кураторка літературних програм Мистецького арсеналу, літературна критикиня.
МодераторВіктор Іщенко, арт-менеджер книгарні “Є” у Києві.

Адреса книгарні “Є”:
 м. Київ,
вул. Хрещатик, 46
Телефон: (044) 337 97 72
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»