Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Катерини Липи «Теорія архітектури. Містика і війна» (Тернопіль)

Дата події: 26.01.2017 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Laurus» запрошують на презентацію книжки Катерини Липи «Теорія архітектури. Містика і війна». Захід відбудеться 26 січня. Початок – о 18.00. Модератор — Володимир Мороз.

Книжку присвячено малодослідженому впливу західноєвропейської теорії фортифікації доби Ренесансу на оборонне будівництво в Україні – магічному захисту. Давні теоретики архітектури вважали магію цілком дієвим засобом оборони, тож пропоновані у архітектурних трактатах форми фортифікаційних споруд продиктовані серед іншого і містичними поглядами доби. Автор намагається з’ясувати, чи дотримувалися українські зодчі XVI-XVII ст. правил будівельної магії, і як це впливало на розпланування і об’ємно-просторове вирішення замків, фортець та міських укріплень. Книжка зацікавить архітекторів, мистецтвознавців, істориків, культурологів та усіх, кому небайдужа архітектурна спадщина України.

Катерина Липа є авторкою близько 400 статей на теми історії мистецтва та архітектури, сучасної архітектури, мистецтва та предметного дизайну. Авторка низки науково-популярних книг з історії української фортифікації, архітектури, військової історії та спорту. У видавництві "Laurus” Катерина Липа є авторкою та упорядницею науково-популярної серії для старшого шкільного віку «Історія на власні очі», в якій вийшли наступні книжки: «Твердині князів Острозьких», «Козацька порохівниця», «Світ Трипілля».

Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль,
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 25 44 59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»