Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Катерини Бабкіної «Щасливі голі люди» (Харків)

Дата події: 18.05.2016 18:30

Книгарня «Є» та Міжнародна літературна корпорація «Meridian Czernowitz» запрошують на презентацію книжки Катерини Бабкіної «Щасливі голі люди», яка відбудеться в середу, 18 травня. Початок – о 18.30. Модератор – Ігор Зарудко.

«Щасливі голі люди» – нова книжка Катерини Бабкіної, книжка про курячі серця в Ханої, Ойстер Бар в Нью-Йорку і початок травня в Одесі, книжка про смерть і війну, навіть про дві, і про тих, хто пережив і вистояв, і тих, хто вірив, і тих, хто любив і віддавав, і хто брав і дякував, або ні. І навіть про тих, хто колись вчинив не так, як слід, і живе з цим усе життя. Про тих, хто виріс, коли валився Радянський Союз, про тих, хто створив успішний бізнес, про тих, хто все життя чекає на щось, хто живе в Карпатах, в кого татуювання на карку, про тих, хто п'є алкоголь, щоби забути, про тих, хто ще зовсім маленький, але, звісно, виросте. І про всіх інших. Але передусім книжка про те, як бути щасливим. З цим усім і всім іншим.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Сумська, 3,
метро «Історичний музей».
Тел.: (057) 731-59-49

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Presentation of Shchaslyvi Holi Lyudy (Happy Naked People) book by Kateryna Babkina (Kharkiv)

YE Bookstore and Meridian Czernowitz International Literary Corporation have the pleasure to invite you to the presentation of Shchaslyvi Holi Lyudy (Happy Naked People) book by Kateryna Babkina. The event will take place on Wednesday, May 18. Ihor Zarudko is the moderator.

Beginning at 6:30 p.m.

Shchaslyvi Holi Lyudy (Happy Naked People) is a new book by Kateryna Babkina telling of chicken hearts in Hanoi, Oyster Bar in New York and early May in Odesa, of death and war, of those people having committed ill act in the past and being compelled to live with it, of people having been growing up at the time of the collapse of the Soviet Union, of those having started a successful business, of those waiting for something all life long, of those living in the Carpathians and many others. First and foremost, the book tells of how to be happy.

***

Address:
YE Bookstore
3, Sumska Street
Istorychny Muzey Metro Station
Tel.: (057) 731-59-49

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»