Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Іздрика «Календар любові» (Івано-Франківськ)

Дата події: 02.10.2015 18:00

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію збірки віршів «Календар любові» найзагадковішого письменника України Іздрика, що відбудеться 2 жовтня. Початок — о 18.00.

З віршами треба прокидатися, під них варто засинати: 365 днів і ночей на рік – вважає Юрко Іздрик. А щоб не збитися з ліку поетичних рядків, письменник склав спеціальний „Календар любові”, який видало „Видавництво Старого Лева”. Завдяки „Календарю” читачі точно знатимуть, який вірш пасує більше для спекотних літніх днів, а який – для холодних зимових ночей.

”Календар любові” — книжка, яка певною мірою придумала, виносила і написала себе сама, — каже Іздрик. — Коли три роки тому мене накрила графоманська хвиля майже щоденного віршування, я й гадки не мав, скільки це триватиме, які теми, настрої, образи і форми домінуватимуть, який врешті-решт масив текстів виникне, і вже напевно не планував собі жодних книжок. Починалося все доволі безневинно — от просто собі пісні закоханого трубадура. Проте за ці три роки сталося стільки всього — і в особистому житті, і в житті цілої країни, — а вірші все не закінчувалися, щоденне письмо стало майже звичкою, в тему кохання невблаганно проникала тема війни... 365 віршів, які ввійшли до цієї збірки — це такий умовний рік, упродовж якого стаються неймовірно важливі речі, змінюється людина, змінюється її бачення світу, змінюється сам світ. Одне слово — календар. А все ж «Календар любові». Любові, не чого іншого... Любові, яка єдина здатна зрозуміти і прийняти нестерпність буття і — що найважливіше — надати йому, буттю осмисленість і сенс”.

Юрій Іздрик — український прозаїк, поет, культуролог, автор концептуального журнального проекту «Четвер». Один із творців станіславського феномену. Народився, живе і працює у Калуші на Івано-Франківщині. Займається успішним музичним проектом «DrumТИатр» разом з поетом та музикантом Григорієм Семенчуком. Автор повісті «Острів Крк», поетичної збірки «Станіслав і 11 його визволителів», романів «Воццек», «Подвійний Леон» і «АМтм», збірки есеїв «Флешка», «Таке», «Underwor(l)d». У «Видавництві Старого Лева» вийшло три поетичні збірики Іздрика: «Ю», «AB OUT» та «Календар любові».

Модерує Володимир Єшкілєв.

***

 Адреса книгарні «Є»:

м. Івано-Франківськ

вул. Незалежності, 31, 3-й поверх.

Вхід вільний

Додаткова інформація та акредитація преси за телефоном: (067) 588 94 10 – Оксана Карпюк

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»