Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки історика Павла Подобєда «З-під Конотопа до Аризони: невигадані історії вояків Армії УНР» (Київ, Лисенка)

Дата події: 10.05.2017 18:30

Книгарня «Є» та благодійний фонд «Героїка» запрошують усіх охочих на презентацію книжки-дослідження історика Павла Подобєда «З-під Конотопа до Аризони: невигадані історії вояків Армії УНР», яка відбудеться 10 травня. Початок – о 18.30.

Хоча книжка й присвячена збройній боротьбі за незалежність України у 1917—1921 рр., та все ж вона не є стислим переказом підручника з історії. Автор пропонує місцевий вимір подій, які визначили долю країни. У дослідженні йдеться про Конотопський повіт Чернігівської губернії, що став ареною кривавих боїв трьох армій. Тут же наводяться спогади конотопських вояків, які билися під синьо-жовтим прапором проти білого і червоного ворога. Окремої уваги заслуговує біографічний довідник, що охоплює понад півтори сотні життєписів вояків Армії УНР та Армії УД, які походили з Конотопського повіту і пов’язали своє життя зі службою в українському війську.

Досі малознані або й зовсім невідомі історії конотопських вояків були написані за матеріалами архівних документів, зокрема тих, що донедавна не були доступні дослідникам.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Київ,
вул. Лисенка, 3,
м.  «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»