Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Ірини Жураковської “По той бік війни” (Львів)

Дата події: 23.02.2017 18:30

Книгарня “Є” та “Видавництво 21” запрошують на презентацію книжки Ірини Жураковської “По той бік війни”. Захід відбудеться 23 лютого. Початок — о 18.30. Модераторка — Галина Сафроньєва.

Роман Ірини Жураковської «По той бік війни» демонструє свіжий погляд на події Першої світової війни, відкриваючи нові сторінки і теми. Перша світова війна. Для головних героїв роману (німця Бастіана фон Деттена та француженки Констанс Шартьє) усе відбувається вперше: буття в умовах війни, перше кохання і розлука, перші серйозні випробування, які визначать подальший шлях, місце у житті, позиціонування себе самого.

Роман «По той бік війни» висвітлює також такі теми, як становлення Червоного хреста, утвердження незалежної жінки, любов до Батьківщини, любов до ближнього, загалом милосердя, піднімає непрості запитання, серед яких чимало так званих незручних. Особливо важливо, що роман Ірини Жураковської дозволяє читачу побачити війну очима усіх сторін: і німців, і французів, і навіть нейтральних швейцарців. Однак персонажі роману – військові, медики, волонтери, біженці – такі близькі й зрозумілі українському читачу, що усі вони однаково «свої».

Адреса книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»