Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Ірини Жураковської «По той бік війни» (Луцьк)

Дата події: 24.02.2017 18:30

Книгарня «Є» спільно з «Видавництвом 21» запрошують на презентацію книжки Ірини Жураковської «По той бік війни», яка відбудеться у п’ятницю, 24 лютого. Початок – о 18.30. Модераторка — Ганна Луцюк.

Роман Ірини Жураковської «По той бік війни» демонструє свіжий погляд на події Першої світової війни, відкриваючи нові сторінки й теми.

Для головних героїв роману (німця Бастіана фон Деттена та француженки Констанс Шартьє) багато чого відбувається вперше: буття в умовах війни, перше кохання і розлука, перші серйозні випробування, внутрішні конфлікти і пошуки свого місця у житті та суспільстві.

Роман «По той бік війни» висвітлює такі теми, як становлення Червоного хреста, утвердження незалежної жінки, любов до Батьківщини, любов до ближнього, піднімає непрості запитання, серед яких чимало незручних.

Особливо важливо, що роман Ірини Жураковської дозволяє читачу побачити війну очима усіх сторін: і німців, і французів, і навіть нейтральних швейцарців. Незважаючи на таку розмаїтість персонажів роману, усі вони – військові, медики, волонтери, біженці – близькі й зрозумілі українському читачеві. Теми і проблеми, які піднімає авторка роману «По той бік війни», не мають кордонів – так само, як відносними є кордони будь-якої війни.

Адреса книгарні «Є»:
м. Луцьк,
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72 43 76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»