Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Ірини Жураковської “По той бік війни” (Київ, Велика Васильківська)

Дата події: 21.02.2017 18:30

Книгарня «Є» та “Видавництво 21” запрошують на презентацію роману Ірини Жураковської «По той бік війни», яка відбудеться 21 лютого. Початок — о 18.30. Модераторка — Анастасія Герасимова.

Роман Ірини Жураковської «По той бік війни» демонструє свіжий погляд на події Першої світової війни, відкриваючи нові сторінки й теми. І, хоч ідеться про Першу світову війну, авторка вибудовує паралелі із сучасністю, спираючись не лише на універсальне, але й на певні історичні закономірності.

Роман «По той бік війни» пропонує відірватися від сьогодення й поглянути на звичні теми під незвичним кутом. Перша світова. Перші танки й літаки. Перші короткі спідниці. А для когось – перше кохання. Становлення Червоного хреста і становлення незалежної жінки. Пошук дороги додому і пошук дороги до себе. Любов до Батьківщини і любов до ближнього, любов між чоловіком і жінкою. Роман ставить складні й незручні запитання, що не втратили актуальності за сто років.

Головні герої роману мусять втратити все і знайти своє місце в житті, перевіривши на міцність усі свої переконання, почуття й самого себе.

Роман дозволяє читачеві побачити війну очима усіх сторін: і німців, і французів, і навіть нейтральних швейцарців. Однак персонажі роману – військові, медики, волонтери, біженці – такі близькі й зрозумілі українському читачу, що усі вони в рівній мірі «свої».

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 63-а,
м. «Олімпійська».
Тел.: 044 287 50 88

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»