Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки і майстер-клас бізнес-тренера Людмили Калабухи «Почніть говорити «НІ»: коли, чому і як це робити» (Харків, вул.Сумська,3)

Дата події: 05.10.2017 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують на презентацію книжки Людмили Калабухи «Почніть говорити «НІ»: коли, чому і як це робити», що відбудеться 5 жовтня за участю авторки. Початок – о 18.30.

«Говорити «НІ» та відмовляти – треба!» – впевнена авторка. І докладно розбирає чому, коли, а головне – як це робити: від переговорів із клієнтами, підлеглими, колегами по роботі, випадковими знайомими до стосунків із коханими, друзями, дітьми та батьками. Ви знайдете вичерпні відповіді на запитання, як позбутися відчуття провини, що його намагаються нам нав’язати; як за допомогою відмови спонукати клієнта до покупки та угоди; як зберегти впевненість та віру в себе у найскладніших життєвих обставинах; як розпізнати, запобігти та припинити маніпуляції; як зберегти добрі взаємини зі всіма, кому ми скажемо «НІ».
На відвідувачів чекає:
— майстер-клас «Почніть говорити «НІ»: коли, чому і як це робити!» – прості і дієві техніки відмов;
— історія створення книги;
— запитання та відповіді від авторки;
— конкурси та подарунки.

Людмила Калабуха – бізнес-тренер, коуч, підприємець, автор 3-х профільних книг та 4 відеокурсів, експерт з переговорів та брендингу українських ЗМІ, перший україномовний бізнес-консультант в інтернеті, 23 роки в продажах, мандрівниця (відвідала 39 країн).

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Харків
вул. Сумська, 3
м. «Історичний Музей».
Тел.: (057) 717 03 99.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»