Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Георгія Почепцова (Київ)

Дата події: 21.12.2011 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Спадщина-Інтеграл» запрошують на презентацію книжки Георгія Почепцова “Від FACEBOOKу і ГЛАМУРУ до WIKILEAKS: медіакомунікації” , яка відбудеться 21 грудня.

Початок — о 18:00.

Учасники: Георгій Почепцов,  Олександр Буценко (директор ЦР «Демократія через культуру») та Тарас Петрів (президент Фундації «Суспільність»)

У книзі проаналізовано нові медіа-феномени, які формують життя сучасної людини — від Facebook’у і гламуру до WikiLeaks і виборчих кампаній. Розглядаються процеси створення щастя в соціальних медіа і державному управлінні. Особливу увагу приділено новим медіа-
спеціальностям: спін-доктор, спічрайтер і прес-секретар.
Для широкого кола читачів, що цікавляться соціальними науками, а також для викладачів і студентів факультетів журналістики, філософії, політології і соціології.

Георгій Почепцов, доктор філологічних наук, професор, автор більш як п'ятидесяти наукових книжок на теми інформаційних воєн, стратегії, теорії комунікації та паблік рилейшнз, та більш як двадцяти книжок-казок, у жанрі фентезі. Він очолював кафедру міжнародних комунікацій та зв'язків з громадськістю в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та кафедру інформаційної політики в Національній академії державного управління, працював керівником Управління стратегічних ініціатив Адміністрації Президента України. Є членом Спілки письменників і Заслуженим журналістом України.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Спаська, 5, ст. м.  «Контрактова площа»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and Spadshchyna-Integral Publishers have the pleasure of inviting you to a presentation of Heorhii Pocheptsov’s book Vid FACEBOOKu I GLAMOURu do WIKILEAKS: mediakomunikatsii(“From FACEBOOK and GLAMOR to WIKILEAKS: Media Communications”) on December 21.

Beginning at 18:00.

Participants: Heorhii Pocheptsov, Oleksandr Butsenko, director of the Center for Development “Democracy via Culture,” and Taras Petriv, president of the Foundation Suspilnist.

The book offers an analysis of new media phenomena, shaping the lives of our contemporaries – from Facebook to glamor to WikiLeaks and electioneering – and examines the processes of creating happiness in social media and state governance. Special attention is focused on new media professions, such as spin doctor, speechwriter, and press secretary.

The book is meant for a wide audience interested in social sciences, including lecturers and students of journalism, philosophy, political science, and sociology.

***

Address:

YE Bookstore,

5 Spaska Street, Metro Kontraktova Ploshcha.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

2 відгуків

  1. Віра

    ну і чого б не видрукувати збірку книжок-казок пана Георгія? а то їх днем з вогнем не знайдеш, а на тему інформаційних воєн і подібного він, на мою думку, і так надто добре представлений в мережі.

  2. Володимир

    Презентація книжки Георгія Почепцова «Від Facebook-у і гламуру до Wikileaks: медіакомунікації».

    broadcast.in.ua/index.php?id=56

    Відео та текстова частина.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»