Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво» (Івано-Франківськ)

Дата події: 09.03.2015 18:00

Книгарня «Є» та Видавництво Старого Лева запрошують вас на презентацію книжки Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво», що відбудеться 9 березня.

Початок – о 18:00.

9 березня о 18:00 у івано-франківській Книгарні «Є» відбудеться презентація книги Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво». Спікером заходу стане Софія Рябчук, яка переклала бестселер українською. Книга вийшла друком у «Видавництві Старого Лева» за підтримки програм сприяння видавничій справі Посольства Франції та Французького інституту в Україні. Вхід на презентацію – вільний.

На презентації перекладачка книги Софія Рябчук відповідатиме на такі питання: Як зацікавити дітей мистецтвом і чи потрібно це? Як розмовляти з ними про живопис? Якими словами і з якого віку? Якою є мистецька освіта в Україні, і як її можна розвивати? Чи ходять діти до музеїв і як вони їх сприймають?

Книга Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво?» зараз посідає 13 місце у ТОП-20 продажів Книгарні «Є».

Книга Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво?» простими словами і в зручній формі підказує, як навчити дітей «бачити» картину, розуміти її і відчувати. На найбільш поширені й актуальні питання запропоновано лаконічні відповіді, покликані задовольнити цікавість і заохотити до нових пошуків. Це конспект, путівник, довідник і мистецький альбом водночас, який можна ретельно вивчати вдома, нашвидкуруч гортати у транспорті чи розглядати в парку. Книга адресована не лише натхненним батькам і педагогам, які прагнуть змалку зацікавити дітей світом мистецтва, – вона й для тих допитливих читачів і читачок, які ніяк не знаходили часу його пізнати. У виданні мова йде про 30 робіт 30 відомих художників з часів Відродження до Постмодернізму. Крім того, наведено «поради» авторки, як все ж перестати бути для дитини вчителем та стати другом.

Довідка про автора: Франсуаза Барб-Галль – відома французька мистецтвознавець та письменниця, консультант міністерства освіти Франції, засновниця асоціації «Comment Regarder un Tableau», учасниця низки конференцій для музейних працівників, учителів та батьків. Мета її роботи – донести мистецтво до усіх зацікавлених доступною мовою.
З-під її пера вийшли популярні книги «Як розглядати картину», «Розуміння символіки картин та сучасного мистецтва», «Як розмовляти з дітьми про мистецтво», з допомогою яких дорослі і діти з легкістю знайомляться із світом мистецтва.

***
Адреса Книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31,
5-ий поверх.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»