Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки-фотоальбому «Широкинська операція» (Луцьк)

Дата події: 01.04.2017 18:00

Книгарня “Є” спільно з видавництвом «Орієнтир» запрошують на презентацію книжки-фотоальбому «Широкинська операція». Захід з нагоди другої річниці подій під Маріуполем відбудеться у суботу, 1 квітня. Початок – о 18.00.

У лютому 2015 року полк «Азов», щоби зменшити тиск на Дебальцеве, провів наступальну операцію в інших напрямках, а також створив буферну зону, щоб Маріуполь повторно не обстріляли.

У книжці-фотоальбомі учасники Широкинської операції розповідають про пережите, події проілюстровані живими світлинами. Бійці діляться емоціями, бо перемоги йшли поруч із втратою побратимів. Загалом атмосфера книги сповнена життям, жертовність полеглих воїнів і бойовий дух надають снаги та сили людям, які йдуть у бій.

На презентації будуть присутні автори книги та учасники подій (Андрій Д’яченко – екс-речник полку «АЗОВ», Марко Мельник – засновник видавництва «Орієнтир» та інші). З гостями можна буде поспілкуватися у невимушеній атмосфері та дізнатися цікаву інформацію про одну з визначальних сторінок сучасної військової історії України – Широкинську операцію.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Луцьк,
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72 43 76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»