Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Дзвінки Торохтушко «Масік» (Луцьк)

Дата події: 20.12.2016 18:30

Книгарня «Є» спільно з видавництвом «Алатон» запрошують на презентацію книжки Дзвінки Торохтушко «Масік», яка відбудеться у вівторок, 20 грудня. Початок – о 18.30.

“Масік” – емоційно важкий роман, оскільки сюжет дуже близький до хорору. У тексті закладено історію заможної жінки, але, передовсім, ідеться про пошук себе, правди, душі. Ця книга — спроба зрозуміти причини і наслідки людських вчинків. Відтак у сюжеті реальність переплітається з містикою. Героїня роману, опинившись перед обличчям смерті, аналізує власне життя, роздумує над питаннями любові, добра і зла, намагається щось змінити. Роботу над книгою Дзвінка розпочала на початку червня цього року і частинами публікувала на своїй сторінці в Facebook.

Любов Бурак (псевдонім — Дзвінка Торохтушко) народилася 2 лютого 1972 року в м. Кременець. Автор двох поетичних збірок – “Заквітну деревієм” (1993 р.), “Звуки та знаки” (1994 р.). Авторка казки “Світлячок-охоронець” (2015 р.), співавторка книги віршів “Час В” (2015 р.) та “Голос крові” (2015). Журналіст, перекладач. Певний час проживала з родиною на Сході України, в м. Дніпродзержинськ, потім — у Кам’янці-Подільському. З 2007-го живе в Тернополі.

Адреса книгарні «Є»:
м. Луцьк,
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72 43 76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»