Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Дзвінки Матіяш «Марта з вулиці Святого Миколая» (Київ)

Дата події: 03.09.2015 18:00

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого лева» запрошують на презентацію книжки Дзвінки Матіяш «Марта з вулиці Святого Миколая», яка відбудеться 3 вересня. Початок — о 18.00.
Модератор — Діана Клочко.

Неймовірно прониклива підліткова повість Дзвінки Матіяш «Марта з вулиці Святого Миколая» — про дівчинку, яка мріє стати художницею, її друзів та сім'ю, а також по Поліну, яка попри те, що пересувається на візку, вміє радіти життю, а також ставити шах і мат та дружити з Бахом. Ця книжка – перш за все для підлітків, але не тільки для них. Це історія дорослішання дівчинки, яка мріє стати художницею, становлення її як особистості. Це оповідь про життя її рідних і друзів, про творчість і натхнення, живопис і музику, любов і втрату. І про народження нового життя…А ще це — історія розуміння та сприйняття себе та оточуючих.

«Марта вміє чесно сумувати, — пише про книжку її читач Павло Баран. —  Я хотів би познайомитись з нею, але на жаль, вона живе лише в книзі. Книга «Марта з вулиці Святого Миколая» про те, коли є між людьми любов, коли в їхніх серцях є спокій чи біль, є переживання чи страх когось образити».

«Я вже довгий час читаю книжки, написані для дітей, і у якийсь момент я зрозуміла, що і мені самій цікаво писати такі книги —  щоб і діти і дорослі могли знайти там щось для себе, — каже Дзвінка Матіяш. — А все тому, що мені потрібна правда — та правда, яку часто виокремлюють і підкреслюють діти своєю поведінкою, своїми питаннями. І про неї мені і хочеться писати — про правду життя. Коли я пишу, то там є про все: і про смерть, і про біль, і про хвороби, і про інвалідність, любов у найрізноманішніших виявах. Мені це потрібно. Я теж змінююся, пишучи ці книги, розвиваюся...».

Про дівчинку Марту, про дорослішання і пошук себе, про особливих людей і писання про них і для них, про солодкі гранати і таланти, а ще про вулицю Святого Миколая можна буде поговорити з Дзвінкою Матіяш на презентації її книги «Марта з вулиці Святого Миколая», що вийшла у «Видавництві Старого Лева». У четвер, 3 вересня, у Києві у книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3). Початок о 18:00. Модеруватиме зустріч-презентацію Діана Клочко.

 

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»