Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки «Дисидент. Вацлав Гавел» (Львів)

Дата події: 27.04.2012 18:00

Книгарня “Є” та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки Даніела Кайзера «Дисидент. Вацлав Гавел», яка відбудеться за участі автора 27 квітня.

Початок — о 18.00.

Промоційна підтримка: Чеський центр при Посольстві Чеської Республіки в Україні, Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові.

Книга присвячена біографії видатного чеського політика та драматурга Вацлава Гавела: його походженню, дитинству, юності та зрілості. Покликаючись на листування та зведення спецслужб, автор описує, як Гавел поєднував успішну драматургічну кар’єру з дисидентською діяльністю. Розповідь закінчується тоді, коли всесвітньо відомий драматург Вацлав Гавел балотується на посаду президента Чехословаччини і закінчує свою кар’єру дисидента.

Даніел Кайзер (1971 р.н.). За освітою історик, німецький філолог. З 1999 до 2001 р. працював у виданні «Lidové noviny». У 2001 – 2006 – у чеській редакції ВВС у Празі та Лондоні. З 2009 р. знову працює коментатором у політичному відділі видання «Lidové noviny».

«Я завжди поважав Вацлава Гавела, але, пишучи книгу про нього, вирішив вдатися до здорового критичного методу. Я перший, хто порівняв його старі спогади про суди та в’язницю з матеріалами, які збереглися у Міністерстві внутрішніх справ, тобто я зіставляв його свідчення зі всім, що мені вдалося відшукати про Вацлава Гавела. До мене такого ніхто не робив (…)

Вацлав Гавел – це приклад того, як людина має поводитися у важких умовах і не втрачати гідність. У сімдесятих та вісімдесятих він справді зробив більше, ніж коли став президентом. Його президентство – це загалом повернення кредиту, який він дав суспільству, будучи дисидентом».

Даніел Кайзер

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and Tempora Publishers have the pleasure of inviting you to the presentation of Daniel Kaiser’s book Dissident Vaclav Havel on 27 April.

Beginning at 18:00.

The book is a biography of famous Czech politician and playwright Vaclav Havel and tells about his roots, childhood, adolescence and mature years. Citing his correspondence and reports by special services, the author depicts how Havel combined a successful career of a playwright with dissident activities. The story ends with Havel running for president of Czechoslovakia and finishing his career as a dissident.

***

Address:

YE Bookstore,

7 Svobody Avenue.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»