Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Дмитра Шурхала (Львів)

Дата події: 07.06.2011 18:00

Книгарня “Є” та видавництво “ПАІС” запрошують Вас на презентацію книжки Дмитра Шурхала “Міфи Другої світової війни”, яка відбудеться 7 червня.

Початок — о 18.00.

У книжці автор зібрав «найживучіші» історичні міфи, заручниками яких нині є як політики, ЗМІ так і “пересічні”  читачі.

За словами автора книжки, історична наука вже давно спростувала більшість цих хибних уявлень, проте в масовій уяві вони досі живуть, підживлюючись політичною пропагандою.

У публіцистичному стилі автор розповідає про те, як двох диктаторів – Гітлера і Сталіна – зблизило українське питання, про домовленості, які існували між ними ще до пакту Молотова-Ріббентропа, про те, коли справді почалася Друга світова війна для українців, про українські легіони у польській та німецькій арміях.

Чимало місця Д. Шурхало присвятив темі ОУН, уже з перших рядків наголошуючи, що об’єктивної історії цієї організації немає досі: існують дві заангажовані версії – неорадянсько-проросійська, яка висвітлює організацію негативно, і діаспорно-західноукраїнська, яка її героїзує. Кожна з цих версій, відповідно, сповнена власними міфами.

Дмитро Шурхало — з 2008 року журналіст Радіо Свобода. Спеціалізується на політиці та історії. Народився 1976 р. у Сумах. Закінчив факультет журналістики Львівського університету ім. І. Франка. Працював у газетах «Пост-Поступ», «Київські відомості», «Вечірні вісті», журналі «Власть дєнєг». Автор книжок «Українська якбитологія» та «Міфи Другої світової війни».

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»