Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Дари Корній «Щоденник мавки» (Івано-Франківськ)

Дата події: 03.10.2014 18:30

Книгарня «Є» запрошує на презентацію книжки Дари Корній «Щоденник мавки», що відбудеться 3 жовтня.

Початок — о 18.30.

3 жовтня у виставковій залі Книгарні «Є» відома львівська письменниця Дара Корній презентує свою нову книжку «Щоденник мавки». Модератором презентації буде письменниця Ніка Нікалео, авторка книг «Dolce Vita, або кінець гламуру» та «Любові полум’я».

Дара Корній – лауреатка «Коронації слова» 2010 року за роман «Гонихмарник». Після його публікації отримала неофіційне звання «української Стефані Майєр». Другий твір письменниці «Тому, що ти є» — «Вибір видавців» у конкурсі «Коронація слова — 2011». Він теж був написаний в жанрі міського фентезі. Третій роман — «Зворотний бік світла» — це «Вибір видавців» у конкурсі «Коронація слова — 2012». Наступні романи: «Зірка для тебе», «Зворотний бік темряви», «Зозулята зими».

З анотації до роману «Щоденник мавки»: Наче грім серед ясного неба була для Магди зрада чоловіка. Все її життя миттєво розпалося, як картковий будиночок, мало не розчавивши її. Проте втрата себе колишньої стала для Магди водночас її новим народженням… Відтепер вона — Мавка, чарівна й нещадна, жінка, яка підкорює чоловіків і розбиває їхні серця, міцно зачинивши двері у власне… Але, мабуть, сама доля вела Магду-Мавку крізь життєві перешкоди та пекло випаленої душі, щоб одного разу спекотними вулицями Києва привести до Нього.

Адреса Книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31,
5-ий поверх.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»