Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Дари Корній «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи» (Київ, Хрещатик)

Дата події: 16.06.2017 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Віват» запрошують на презентацію книги Дари Корній «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи», що відбудеться 16 червня. Початок — о 18.30. Модераторка — Світлана Колінько.

Дара Корній — українська письменниця, журналістка, волонтерка. Пише і для дітей, і для дорослих, гармонійно вплітаючи в сучасний світ елементи слов'янської дохристиянської міфології, майстерно використовуючи для цього народні казки, легенди, традиції.

У новій книзі перед читачем постає досліджений і опрацьований Дарою Корній величезний і дуже цікавий шар культурної спадщини давніх українців, химерний світ чарівних істот праукраїнської міфології.

Ця книжка — чарівна. Ви не просто погортаєте її сторінки — ви поблукаєте стежками правічного лісу, почуєте його дихання, подивитесь в очі старенькому лісовикові, послухаєте чугайстрову сопілку. Може, вам щось прошепоче мавка або побалакає з вами поважний цар Ох… Ви постоїте біля річки — заскочите русалок за їхніми пустощами, а звідти недалеко й на гостину до суворих болотяника й болотяниці. А далі — прогулянка полем і луками, де вас зустрінуть і польовик, і спориш, і луговик… Та й вітри з повітрулями супроводжуватимуть вас під час мандрівки. І насамкінець свої таємниці відкриють духи пір року.

Адреса книгарні “Є”:
м. Київ,
вул. Хрещатик, 46.
Телефон: (044) 337 97 72

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»